wz

služby

Tvorba webových stránek

Poskytujeme kompletní služby v oboru tvorby webových stránek. Webové stránky tvoříme "na míru" podle přání a potřeb zákazníka. Přesnost zobrazení webových stránek v běžně přístupných prohlížečích.

Redesign webových stránek

Pokud máte zastaralé webové stránky a nejste s nimi spokojeni, pak Vám nabízíme redesign webových stránek. Redesign webových stránek lze doporučit i v případě, když jsou stávající stránky dlouhodobě v nezměněné podobě. Umožní to zviditelnění Vaší prezentace. Spojením rozboru stávajících stránek a Vašich nových požadavků a přání se dohodneme na vhodném řešení. Provádíme jednak vlastní redesign webových stránek, dále pak jejich globální přepracování, úpravy v jednotlivostech, rozšíření obsahu.

Správa a údržba webových stránek

Touto službou zákazníkům nabízíme komplexní údržbu stávajících webových stránek, jejich aktualizaci, správu stránek atd. Pravidelnou aktualizací zajistíme funkčnost webových stránek z pohledu návštěvníků.

Návrh log a značek

Možnost sprostředkovat návrh a tvorbu loga, nebo značky pro Vaší firmu, dále reklamní a grafické práce u firmy wolfdesign.